O mnie/About me

My name is Joanna. I’m from Poland. I live in Torun with my six beloved guys: my husband and our five sons.  I worked for several years in corporations. I gave up this work and started to sew toys. I always enjoyed to sew, to knit and to crochet.

In the beginning I sewed Tilda toys. Accidentally I saw Waldorf dolls online. It was amazing and inspiring. I fell in love! I’ve tried to make this doll. And that’s why I create Waldorf dolls. I like beautiful, carefully made things and for this reason I pay attention to details.

—————————————————————————————————————————–Mam na imię Joanna.  Mieszkam w Toruniu z sześcioma kochanymi mężczyznami: moim mężem oraz naszymi pięcioma synami. Przez ostatnich kilkanaście lat pracowałam w korporacjach. I poczułam się tym bardzo, bardzo zmęczona.

Mając sporo wolnego czasu podczas ostatniej ciąży (Antoś urodził się w grudniu 2012r.:-)) mogłam zająć się czymś, co bardzo lubiłam od dzieciństwa – szyciem (szycia na maszynie nauczyła mnie moja babcia, gdy byłam jeszcze w szkole podstawowej), haftowaniem, robieniem na drutach, szydełku. I tak pojawiły się  moje zabawki  – króliki inspirowane Tildą, anioły, przytulaczki – zabawki do rączki i w końcu lalka waldorfska.  Początkowo były to prezenty dla rodziny i znajomych.  Sama lubię rzeczy piękne, starannie wykonane i dlatego szyjąc zabawki przywiązuję dużą wagę do szczegółów. To chyba powoduje, że moje zabawki podobają się innym i mogą też stanowić element wystroju wnętrz nadając im niebanalny klimat.

Tak powstał pomysł na sklep (w życiu bym nie pomyślała, że ta nauka szycia przez moją babcię może mi się przydać w pracy zarobkowej), w którym mogłabym sprzedawać swoje rękodzieła.  Moje zabawki powstają w większości z naturalnych tkanin takich jak bawełna, len, wełna. Wszystkie materiały i akcesoria są nowe, które kupuję głównie w internetowych sklepach zagranicznych i polskich. Wypełnienie zabawek to silikon lub owcze runo.  Zabawki z drewna są ręcznie malowane farbami bezpiecznymi  dla dzieci.

Zabawki wystawione w sklepie mogą być dostępne od razu lub będą szyte na zmówienie. Mogę uszyć zabawkę także wg indywidualnych preferencji np. kolorystycznych czy co do wielkości.

Życzę Wszystkim miłego oglądania i kupowania.

Można do mnie pisać na adres: joanna.wesolowska@lalidom.pl, dzwonić +48 697 005 950 lub skorzystać z formularza :

* indicates required field

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *