Zabawki/Toys

O zabawkach

Tworząc zabawki przywiązuję szczególną uwagę do ich starannego wykonania. Własnie detale mają duży wpływ na wygląd zabawki i sprawiają, że zabawka może się podobać. Moje zabawki powstają głównie z naturalnych tkanin takich jak bawełna, len, wełna. Wszystkie materiały i akcesoria są nowe, które kupuję głównie w internetowych sklepach zagranicznych i polskich. Wypełnienie zabawek to silikon.

Ubranka króliczków, misiów, aniołków są zdejmowane i szyte tak, by dziecko potrafiło je zdjąć z zabawki oraz potem założyć. Wszystkie ubranka i zabawki można prać (najlepiej ręcznie) w 30 – 40ºC w proszkach takich jak dziecięce ubranka.

Zabawki z drewna są malowane przeze mnie farbami bezpiecznymi  dla dzieci. Motywy na tych zabawkach namalowane są ręcznie lub wykonane metodą decoupage.

Jak kupić?

Zabawki wystawione w sklepie mogą być dostępne od razu lub będą szyte na zmówienie. Mogę uszyć zabawkę także wg indywidualnych preferencji np. kolorystycznych czy co do wielkości.  Po uszyciu, zabawkę pokazuję na swojej stronie. Na zamówione zabawki nie pobieram zaliczek. Po zakupie na wpłatę czekam siedem dni. Zabawkę wysyłam paczką zwykłą lub priorytetową wg cennika Poczty Polskiej. Możliwy jest też też odbiór osobisty (Toruń).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *